BRAZILSKÝ KERATIN

Obdivujete krásu vlasů modelek a televizních hvězd a toužíte po krásných hebkých vlasech, které se snadno upravují a nemusíte trávit hodiny žehlením a fénováním?

Přemýšlíte jak to, že je příroda obdarovala tak krásnými dlouhými vlasy a vy se s vlasy stále trápíte?

Prozradím Vám jejich trik pro krásně hebké, jemné, lesklé a hladké vlasy a to BRAZILSKÝ GLOBAL KERATIN!

foto                 video             upozornění k následné péči, nejčastější otázky

Brazilian global keratin aneb Brazilské keratinové ošetření

není jen další variací nějakého již existujícího produktu. Je to revoluční produkt, který otevřel zcela novou kategorii v oboru kadeřnictví a za svou dobu existence se velmi rychle po světě rozšířil díky poptávce z řad nadšených zákazníků.

  • Pro každou ženu je důležité mít upravené a pěstěné vlasy.
  • Toto přání Vám splním v salonu aplikací nového způsobu hloubkové regenerace vlasů - brazilským Global keratinem.
  • Jedná se o keratinovou léčbu vlasů - regeneraci vlasového stvolu za pomocí brazilského Global keratinu.
  • Aplikace brazilského Global keratinu je vratná aplikace, to znamená, že vlas regeneruje do hloubky, ale chemicky nijak nenaruší.
  • Vlasy jsou po regenerační kůře brazilským Global keratinem hladké, lesklé, rovné a po dobu 3-4 měsíců si zachovávají zdravý vzhled.
  • Keratinovou kůru nejvíce ocení odbarvené blondýnky,ale i ženy se slabými,nebo jinak narušenými vlasy.
  • Brazilský Global keratin u těchto typů vlasů vniká hlouběji do vlasového stvolu a tím nám zaručí viditelnější,déle trvající a zářívější výsledek působení brazilského Global keratinu na vlasech.
  • I u tmavých odstínů vlasů ,které jsou narušené barvením,trvalením,žehlením a ostatními vlivy,docílíme aplikací brazilským Global keratinem lesk,hladkost vlasu.
  • Po aplikaci Global keratinu je vhodné používat na ošetřené vlasy vhodné šampony a kondicionéry,pro udržení maximální doby působení brazilského Global keratinu.

POSTUP:

Po pečlivém umytí vlasů speciálním šamponem naneseme na vlasy pomocí štětce a hřebenu samotný produkt, který je ve formě roztoku. Poté vysušíme fénem. Dalším krokem je pečlivé vžehlení produktu speciální žehličkou. Posledním krokem je finální umytí a vyfoukání. Konečný výsledek je neuvěřitelný!

POJĎME SI PŘIBLÍŽIT, CO JE TO BRAZILSKÉ KERATINOVÁNÍ VLASŮ:

Je to revoluční produkt, který je řešením pro ty, kteří se trápí poškozenými a neposlušnými vlasy, pro vlasy kadeřavé, kudrnaté, vlnité, pro vlasy zašlé, mdlé, bez lesku, a zároveň řešením pro všechny, kteří touží po krásných, zdravých, hladkých, jemných, lesklých a rovných nebo lehce tvarovatelných vlasech, které se necuchají, a jejichž každodenní úprava je otázkou chvilky!

ZDRAVÝ -Nejde o chemický proces, který narušuje vazby vlasů a který by měnil jejich strukturu. Brazilian Keratin nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul, obsahuje dokonce PH nižší než obyčejná voda, a není tedy nutné hlídat čas a provádět neutralizaci jinou chemikálií, která by zastavila chemický proces. S Brazilian keratin ošetřením tedy nehrozí riziko poškození nebo lámání vlasů. Brazilian Keratin je jemná vyživující péče, která působí jen na vnější vrstvu vlasu a postupně se vymývá.

CO JE TO KERATIN? Keratin je přírodní látka, která je obsažena přibližně 88 procenty ve vašich vlasech, má dobrou pevnost a její dobré ochranné vlastnosti zkvalitňují vlas zevnitř i zvenčí. Molekuly keratinu pronikají do vlasu a opravují jeho vnitřní poškození a vytváří ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození.

UNIVERZÁLNÍ - Brazilian keratin je vhodný pro všechny tipy a druhy vlasů, protože to není žádná tvrdá chemikálie ani kysličník. Brazilian Keratin je univerzální produkt, bezpečný pro použití u jakéhokoli typů vlasů – suchých, kudrnatých, poničených nadměrným ošetřováním, barvených, ale dokonce i vlasů nedotčených, které nebyly nikdy ničím ošetřeny. Účinek je u všech stejný – zdravé, lesklé vlasy, které se nekroutí a jdou snadno upravit.

Poškozené vlasy Brazilian Keratin regeneruje a opravuje jejich vnitřní poškození. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy před škodlivým vlivem okolního prostředí, například sluncem, UV paprsky, slanou mořskou vodou, smogem a jinými znečišťujícími látkami.

Tento jedinečný produkt je vhodný nejen pro ženy,ale i pro muže a děti.

JEMNÝ - S Brazilian keratin není žádné riziko poškození vlasů a lámání. Brazilian Keratin ošetření má dlouhodobý, nikoliv však trvalý účinek a postupem času se z vlasů vymývá bez toho, aniž by zanechal nějaké stopy či poškození, jako jiné přípravky běžně používané v kadeřnictví, to je důvod, proč je vhodný i pro děti. Vyžaduje obnovu po cca 3-4 měsících.

RYCHLÝ- Celý proces ošetření trvá cca 3 hodiny.

JEDNODUŠE ÚŽASNÝ - Výsledky mluví samy za sebe – uzdravené, hladké, jemné, lesklé a dočasně rovné vlasy nebo vlasy které drží jednoduše takový tvar, jaký jim dáte. Vlasy, které se necuchají a jejichž každodenní úprava je jen otázkou chvilky. Výsledek vás bude šokovat!!!