Metoda Keratin za tepla

11.09.2009 13:54

Systém prodlužování vlasů keratinem patří mezi nejžádanější, nejšetrnější a nejbezpečnější způsob, jak prodloužit a zahustit vlasy. Prameny vlasů jsou zakončené keratinem se aplikují za tepla kleštemi na keratin, které mají stejnou výhřevnost jako běžná žehlička na vlasy.

Ve všech případech se jedná o metodu, která je maximálně šetrná k vašim vlasům.

Prameny vlasů se připevňují, velmi šetrně, pomocí keratinu, který zajišťuje pevný, téměř neznatelný spoj. Keratin je složka obsažená v živých vlasech, proto Váš vlas může po prodloužení volně dýchat, vyživovat se i růst, zatímco u jiných metod (speciální vlasové kroužky, lepidla, kovové spojky, splétání vlasů, plastová pojítka, atd.) může dojít k poškození nebo dokonce zničení prodlužovaných vlasů Po 2 až 3 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je potřeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy. Na sundané prameny se připojí nová keratinová destička a pramen se může opět aplikovat na vlas.

Výhodou metody kreatin je i to, že přidané vlasy se dají opakovaně použít a není nutné je při každém posunutí nahradit novým.

Životnost nastavovaných pramenů je jeden až dva roky pokud se jedná o asijské vlasy (u tmavých odstínů je životnost delší), u evropských je životnost tři až pět let (kromě blond odstínů), v závislosti na péči o vlasy.

Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoli strukturu vlasů, vlasy barvené, zesvětlené a nebo preparované. Z široké škály barev pramenů a různého typu zvlnění si každý vybere nejvhodnější typ a barvu vlasů.